O nás

Jsme Beskyd Cargo,
specialisté v oblasti exportu
a importu. Naší doménou
je spolehlivost.

Jsme společnost, která se zabývá silniční nákladní dopravou. Společnost vznikla v roce 1995 a to pronájmem tahače Liaz a návěsu Viberti a následně se v roce 2004 transformovala ze společnosti Beskyd Sped s.r.o.

Naše společnost svými vozidly zajišťuje dopravní zakázky po celé Evropské unii. Naši zaměstnanci poskytují vysoce profesionální služby s důrazem na maximální flexibilitu, spolehlivost, bezpečnost a příznivou cenu. Jsme schopni přizpůsobit se Vašim nejnáročnějším požadavkům.

Naší hlavní specializací v oblasti exportu a importu je přeprava válcovaných svitků v muldových návěsech. Mnohaleté zkušenosti, které máme s přepravami těchto svitků u nás, využívají přední tuzemští i zahraniční partneři (např. Moravia Steel a.s., Arcelor Mittal a.s., ŽDB Drátovna a.s., Evraz Vítkovice Steel a.s.), kteří se zabývají výrobou a zpracováním hutního materiálu. V posledních letech jsme rozšířili naše přepravní možnosti a náš vozový park rozšířili o návěsy, které mohou vozit i nadrozměrné přepravy. Návěsy máme vybavené na přepravování jak zboží do šířky 3m (plechy), tak i na přepravy do délky 15m. Pro své dlouholeté zákazníky, ale i potencionální nové partnery zajišťujeme přepravy celovozových zásilek, i částečné dokládky (sběrné dokládky). Dále jsme rozšířili náš vozový park o tzv. odlehčené návěsy, na kterých je možno vést materiál do hmotnosti 27 tun. Máme také vozidla vybavená pro převoz nebezpečného zboží, které podléhá směrnici ADR (kompletně vybavené soupravy pro tyto druhy přeprav a tým proškolených řidičů, kteří mají platné školení s manipulací a převozem nebezpečného zboží).

Naše vozidla můžete potkat a využít pro přepravy ve všech zemích Evropské unie (D, NL, B, L, F, PL, SK, CZ, H, SLO, ITA, ROM, SRB). Náš vozový park je vybaven 30 nejnovějšími tahači typu Volvo, které se řadí mezi špičku ve výbavě s emisními limity EURO 5 a EURO 6. Návěsy valníkového a muldového typu značky Schwarzmüller a Schmitz zajišťují naším zákazníkům vysoce komfortní přesun zboží, bez jakéhokoliv poškození během přepravy. Zboží na návěsech je bezpečně zajištěno proti posuvu protiskluznými podložkami a zabezpečovacími pásy té nejvyšší kvality. Všechna naše vozidla jsou vybavena nejmodernějším sledovacím zařízením Dynafleet, které nám pomáhá okamžitě informovat našeho zákazníka o pohybu jeho komodit.

K zajišťování menších přeprav používáme rozvozová vozidla skříňového typu, která mohou nakládat 16 europalet a uvezou hmotnost do 8tun. Tyto vozidla využíváme hlavně k rozvozu zeleniny a ovoce, jelikož jsou i vybavená chladícím agregátem.

Pojištění odpovědnosti za škodu vzniklou na zásilkách během přepravy máme do výše 10 000 000 Kč.

Podívejte se, proč si vybrat právě nás

Logistika

Perfektně dokážeme zajistit, aby bylo správné zboží ve správném množství a ve správné kvalitě ve správný čas na správném místě.

Spolehlivost

S námi máte jistotu, že vše proběhne tak, jak má. Působíme na trhu od roku 1995, tisíce spokojených klientů jsou důkazem naší kvality.

Kvalitní pojistka

Máme pojištění odpovědnosti do 10 000 000 Kč za škody, které by mohly vzniknout během přepravy Vašeho zboží

Kam všude dovážíme Vaše zásilky

Vaše zásilky rozvážíme po celé EU, ale specializujeme se hlavně na oblasti Beneluxu, severní Francie, Švýcarska, Německa, Itálie a polského Katowicka.

Mimo tyto specializace můžete naše vozy potkat také na Slovensku, v Maďarsku, Slovinsku, Srbsku nebo třeba také v Rumunsku. Tisíce dovezených zásilek pro téměř celé Evropě – to z nás dělá odborníky v oboru. Obraťte se i Vy na Beskyd Cargo a najděte si v nás stabilního partnera, který Vám vždy vyjde vstříc.

Historie aneb jak šel čas u Beskyd Cargo

Dnes

Společnost Beskyd Cargo dnes

V současné době patříme k nejúspěšnějším společnostem v oblasti importu a exportu v České republice. Poskytujeme vysoce profesionální služby s důrazem na flexibilitu, spolehlivost a bezpečnost. Náš vozový park je jeden z nejrozsáhlejších a hlavně vybavený jen těmi nejkvalitnějšími vozy v TOP výbavě.

2014

Rekonstrukce dílny a skladu

V roce 2014 jsme provedli rozsáhlou rekonstrukci dílny a skladu, a také jejich dovybavení. Našim dlouholetým zákazníkům, ale také potenciálním novým klientům, nabízíme možnost skladování jejich zboží v nově zrekonstruovaném skladu. Pro více informací ohledně možnosti skladování zboží u nás nám zavolejte a domluvíme se.

2010

Začátek spolupráce se společností Vítkovice Steel

V roce 2010 jsme rozšířili naše přepravní možnosti a náš vozový park rozšířili o rozšiřovací návěsy, které mohou vozit i nadrozměrné výrobky společnosti Vítkovice Steel. Návěsy máme vybavené na přepravování jak zboží do šířky 3m (plechy), tak i na přepravy do délky 15m.

2004

Vznik společnosti Beskyd Cargo s.r.o.

Po téměř 10 úspěšných letech firmy Beskyd Sped s.r.o. jsme se rozhodli rozšířit působení společnosti a společně s tím změnit také název - vznikla tak firma Beskyd Cargo s.r.o. Kromě změny názvu jsme také rozšířili vozový park, naše služby, ale také oblast rozvozu.

2003

Začátek spolupráce se značkou Volvo

V roce 2006 jsme začali spolupráci se značkou Volvo, která trvá ke spokojenosti dodnes. Všechna vozidla jsou vybavena monitorovacím zařízením Dynafleet, které pomáhá nejen lokalizovat vozidlo, ale také kontroluje bezpečnostní přestávky, potřebu atp., čímž usnadňuje práci dispečerům i technikům. V té době také společnost přechází na program Doprava 3K.

1996

Beskyd Sped s.r.o. a Scania

Od roku 1996 provozovala tehdy ještě firma Beskyd Sped s.r.o. dopravu výhradně tahači Scania řady 400. S těmito vozy jsme jezdili celých 7 let, ale po řadě problémů se spotřebou i poruchovostí jsme se rozhodli tuto spolupráci ukončit a přejít na kvalitní tahače značky Volvo.

1995

Pronájem tahače a cesty do Španělska

Pronajali jsme si tahač Liaz s návěsem Viberti a naše cesty mohly začít. V počátcích v roce 1996 jsme se specializovali na export a import zboží do Španělska, v roce 1999 jsme se rozhodli naše působení rozšířit a jezdit také do dalších zemí Evropské unie.

1995

Jak to všechno začalo

V roce 1995 vznikla myšlenka k založení společnosti, která by zajišťovala přepravu nadrozměrných zásilek. Tehdy byl položen základní kámen společnosti - začala spolupráce se společností VP FM a.s., konkrétně s odvozem svitků v muldových návěsech.

Galerie, takhle to u nás vypadá

Zavolejte nám

Po - pá 8:00 - 17:00

+420 558 640 313

Kde nás najdete

BESKYD CARGO s.r.o.
739 53 - Hnojník 390

© 2018 Beskyd Cargo s.r.o.